loading

UT25P Forklift TruckUTILEV® - Praktičnost a spolehlivost™

Dnešní svět, čelící neustále rychlejšímu tempu změn, vyžaduje přepravu zboží z jednoho místa na druhé efektivně, s nízkými náklady a včas tak, aby docházelo k uspokojení potřeb jak dodavatelů tak zákazníků.

Vysokozdvižné vozíky UTILEV splňují tyto požadavky, jelikož nabízejí spolehlivé a nákladově efektivní řešení  využitelné v mnoha průmyslových odvětvích. Jedná se zejména o ta odvětví, která nevyžadují žádné mimořádné funkce a přídavná zařízení.

Vozíky UTILEV nabízí praktickou a jednoduchou manipulaci s nákladem. Výrobní sortiment byl navržen tak, aby byl nenáročný pro obsluhu a údržbu při standardní záruce a dostupnosti náhraních dílů. 

Snadné použití

Ergonomicky navržený prostor pro obsluhu vozíku věrně připomíná místo pro řidiče automobilu. Řidiči vozíku umožňuje pracovat velmi pohodlně, což ve svém důsledku snižuje jeho únavu při veškerých aktivitách spojených s manipulací s nákladem. Řada standardních funkcí a doplňkové výbavy umožňuje nakonfigurovat každý vozík pro potřeby konkrétního zákazníka.

Nenáročná údržba

Díky jednoduchosti jednotlivých součástí vozíků se servisní služby provádí snadno a rychle i přes fakt, že se nepoužívají PC, notebooky nebo diagnostické nástroje.

Cenová dostupnost

Použití osvědčených, vysoce kvalitních a odolných komponentů, účinných filtrů a vynikajícího chladicího systému zabezpečuje spolehlivý provoz a pomalejší opotřebení. To současně s vysokou dostupností cenově výhodných náhradních dílů pomáhá snižovat náklady na servis a údržbu vozíku.  

Vysokozdvižná technika UTILEV je ideálním řešením všude tam, kde nejsou vozíky využívány po celou pracovní směnu, respektive všechny dny v týdnu.

Snadné použití, Nenáročná údržba, Cenová dostupnost.