loading

Společnost YALE CZ s.r.o. je tradičním dodavatelem vysokozdvižných vozíků v České republice. V roce 2016 oslavila 25 let působení na českém trhu a připomněla si už 15 let spolupráce se skupinou Hyster-Yale Materials Handling, Inc..

Po svém vzniku 1. ledna 1991 (zpočátku registrované obchodní zastoupení a od 3. října 1994 už jako společnost s ručení omezeným) naše společnost zastupovala značku Steinbock-Boss. V březnu 2001 se však koncern Jungheinrich, jehož součástí předmětná značka byla, rozhodl ukončit existenci této značky. Ještě téhož roku naše firma podepsala smlouvu o obchodním zastoupení vysokozdvižných vozíků značky YALE s koncernem NMHG (dnešní Hyster-Yale Materials Handling, Inc.) s účinností od 1. ledna 2002. Toto rozhodnutí se s odstupem let ukázalo jako krok správným směrem. Díky novému kvalitnímu produktu s vysokou spolehlivostí, vynikající ergonomií a dostupným servisem, se firmě podařilo upevnit své pozice a stát se významným a respektovaným hráčem na trhu.

Značka UTILEV je taktéž obchodní značkou koncernu Hyster-Yale Materials Handling, Inc. se stejným, za léta společné práce prověřeným a osvědčených systémem organizace práce, podpory v oblasti aftermarketu a do značné míry i stejným týmem spolupracovníků. I z tohoto pohledu je naše společnost ideálním partnerem pro zákazníky, kteří se při volbě dodavatele vysokozdvižných vozíků zaměřili na hledání výborného poměru kvality a ceny.

Společnost YALE CZ (www.yale.cz) nabízí a zajišťuje pro své zákazníky komplexní servis, s výborným pokrytím celé České republiky. Kromě prodeje vysokozdvižných vozíků a náhradních dílů jsou samozřejmostí kvalitní servisní služby, nabídka nejrůznějších forem financování a poradenská činnost.